סידור בלונים ועיצוב בלונים

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב סידור בלונים מיוחד ומעניין באירוע שלהם. כיום כמעט בכל אירוע מכל סוג שהוא ניתן למצוא בלונים בצבעים שונים המסודרים בצורות מעוצבות ומעניינות שמושכות את העין. אנו משתמשים בבלונים באירועים שמחים שונים בחיים שלנו כגון: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות, בת מצוות, בריתות ועוד. הבלונים הופכים את האירוע למעט יותר מהנה ומעניין עבור האורחים, ומשפר את המראה של האולם בצורה משמעותית. הם משדרגים אירועים והופכים אותם מפשוטים ומשעמים לאירועים צבעוניים, שמחים ויפים.

במאמר זה תוכלו לקבל מידע על בלונים בפתח תקווה ועל סוגים שונים של עיצוב בלונים לאירועים. כמו כן, במאמר נעניק לכם טיפים שימושיים שיסייעו לכם למצוא את עיצוב הבלונים המתאים ביותר עבורכם ועבור האירוע שלכם.

סוגי סידור בלונים לאירועים:
כיום קיימים סוגים שונים ומגוונים של סידורי בלונים. כאשר מפיקים אירוע יש לבחור את סוג סידור הבלונים בהתאם לאופי האירוע ולעיצוב האולם. להלן מספר דוגמאות לעיצובי בלונים נפוצים באירועים:


קשת בלונים: קשת בלונים צבעונית ויפה משדרגת כל אירוע והופכת אותו מאירוע פשוט ומשעמם לאירוע מלא באור ושמחה. קשת הבלונים תהפוך את הכניסה לאולם שבו יתרחש האירוע למעניינת יותר ותרים את מצב הרוח של האורחים כבר בתחילת האירוע.


מילוי חדר בבלונים: חדר מלא בבלונים עשוי להיות הפתעה מרגשת לציון אירועים שונים לרבות: ימי נישואין, ימי הולדת, הצעת נישואין ועוד. כאשר ממלאים חדר בבלונים מומלץ לשלב בלונים מסוגים שונים לרבות: בלוני מספרים ואותיות, בלוני הליום, בלונים פשוטים ועוד.


• עמדת צילום מבלונים: אם אתם מעוניינים להפוך את עמדת הצילום לעליזה ומעניינת, סידורי בלונים יעשו זאת בקלות. פינת הצילום היא חלק מרכזי בכל אירוע ולפיכך שדרוג שלה ייצור תחושה חגיגית אצל האורחים וישפר את הרגשתם.


• סידור שולחנות עם בלונים: אנשים רבים בוחרים לשלב בסידור השולחנות באולם בלונים יפים וצבעוניים שימשכו את העין של האורחים ויוסיפו צבע ושמחה לאולם. סידורי שולחנות אלו יהפכו את האירוע שלכם למעניין ומקורי כך שאף אחד לא ישכח אותו. איזה כיף זה שמצלמים את סידור הבלונים ומעלים אותו לעוקבים באינסטגרם.


כיצד תבחרו עיצוב בלונים לאירועים?
ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של עיצוב בלונים שישדרג את האירוע ויקפיץ אותו לרמה גבוהה יותר. ראשית, עליכם לקבוע תקציב מתאים לרכישת הבלונים. התאימו את התקציב ליכולות הכלכליות שלכם ולציפיות שלכם מהאירוע. לאחר מכן, עליכם לבחור את סוג הבלונים המתאים לאירוע שלכם על פי אופי האירוע. לדוגמא אם אתם עורכים ברית, בלוני מוצצים יוסיפו רבות לעיצוב האולם. לעומת זאת, אם אתם עורכים חתונה, קשת בלונים תתאים יותר.


לאחר שבחרתם את סוג הבלונים הרצוי, עליכם לבחור צבעים המתאימים לאופי האירוע ולעיצוב האולם. כמו כן, יש לקבוע כמות בלונים על פי גודל האולם, כמות האורחים והציפיות שלכם מהאירוע. בהצלחה!